Hapkovy děti se zbavují všeho!

Cennosti skončily v dražbě

Petr Hapka.

Hudební skladatel PETR HAPKA (†70) byl mimo jiné náruživý sběratel všeho, co mu přišlo zajímavé nebo hodnotné. Sbíral kuriozity, historické předměty i umění. Udělal ale, lépe řečeno neudělal jednu důležitou věc. Svou rozsáhlou sbírku opomněl ošetřit závětí.

Vše, co za život nashromáždil, tak bylo rozděleno rovným dílem mezi jeho sedm dětí. Jak se ovšem dalo čekat, ty k většině věcí nemají žádný vztah.

Zvláštní řešení

Než je tak zbytečně skladovat, dohodlo se všech sedm dědiců, že si ze sbírky každý vybere něco, co bude mít jako vzpomínku na tátu a na vše ostatní se uskuteční dražba. Vytvořit seznam věcí určených do dražby podle Hapkovy dcery PETRY (33) trvalo dlouho, protože jeho dům byl plný nejrůznějších kousků.

Také vás může zajímat ...

Do dražby zatím vybrali 100 cenností v celkové vyvolávací ceně 156 900 Kč. Už dříve stihli za sedm milionů prodat Hapkův dům na Okoři. Další dům musí prý nejprve uklidit, ale poté i ten bude na prodej.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...