Heidi Janků: Zlomená po smrti manžela

Manžel ji všude doprovázel do poslední chvíle!

Před týdny si ani nepřipouštěla, že by se toto mohlo stát. Heidi Janků (54) přišla o dlouholetého partnera a manžela Ivo Pavlíka (†84), který zemřel na infarkt po dvou dnech v nemocnici. Pavlík zkolaboval už na jaře, když zemřela jeho první žena Věra Špinarová (†65).

Všichni ale doufali, že se jeho stav zlepší. Do poslední chvíle Heidi doprovázel po vystoupeních a dávali společně rozhovory. Umíral sám Nakonec ho ale nemocné srdce zradilo. Manželku k němu v posledních chvílích ani nepustili a zemřel sám ve spánku.

Syn Adam Pavlík (42), kterého má se Špinarovou, nestihl za tátou přijet včas. Je přesvědčený, že jeho zdraví neprospěla ani vedra, která panovala v době jeho úmrtí. Bude ještě milovat? Na Heidi Pavlíkova smrt zapůsobila jako studená sprcha.

Začala hned šířit moudra o tom, že by člověk neměl tolik milovat, protože to pak moc bolí. Psycholožka jí jednou poradila, že by po smrti manžela měla být věrná jeho památce tři roky. Tenkrát se to Heidi zdálo málo.

Také vás může zajímat ...

Nejspíš teď vše přehodnocuje a zpětně by si nejradši za své řeči nafackovala..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...