Helena Dvořáková: Nemoc mozku! Jde jí o život?

Jedna z hvězd divácky oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl HELENA DVOŘÁKOVÁ (39) je v ohrožení života a fanoušci ji na televizních obrazovkách ani divadelních prknech zřejmě teď nějakou dobu neuvidí.

Půvabná blondýnka alias psycholožka Chládková z Krimininálky Anděl totiž skončila v nemocnici, kde musela být hospitalizována kvůli nespecifikovanému onemocnění mozku.

Hlava ji zradila

Také vás může zajímat ...

Pacienti z nemocnice, kde herečka leží, potvrdili, že zpočátku byla na jednotce intenzivní péče, ale poté byla převezena na oddělení neurochirurgie. To svědčí o tom, že hereččin stav je vážný. Helena se se zdravotními problémy potýkala už v minulosti, dokonce prodělala i celkový kolaps organismu. Její kolegové nyní doufají, že se ze všeho dostane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...