Herec žoviál vyhrál StarDance

Pokud byl někdo zvědavý na to, zda vtipná korpulence Pavly Tomicové (56) převálcuje soupeře krasavce, muselo mu být nejpozději ve chvíli, kdy herec Jiří Dvořák točil (51) nad hlavou blonďatou tanečnicí Lenkou Návorkovou (27), jasné, že tento předpoklad nevyjde.

Kdo někdy zkoušel zvedačky byť i jen s padesátikilovou partnerkou, ten jejich akrobacii musel ocenit nejvyšší známkou! Pavlina postelově taneční kreace byla sice vtipná, ale rezervoár jejích skalních fanoušků tentokrát zkrátka nestačil.

Také vás může zajímat ...

Rozzářený vítězný pár pak vzpomenul i na konfliktní chvíle, kdy nechyběl ani vztek a pláč, a vychutnal si sladké vítězství, které se samozřejmě odrazí i ve finanční odměně. Dvořák si navíc pochvaluje, kolik za ty čtyři měsíce shodil a jak moc se mu zlepšila fyzička.

Jen aby si ji udržel!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama