Hereček už má plné zuby

Od doby, kdy se lamač ženských srdcí Brad Pitt (55) rozešel se svou druhou ženou herečkou Angelinou Jolie (43), žije jako poustevník. Jen málokdo by vzhledem k minulosti herce hádal, že bude schopný zůstat dva roky sám.

Také vás může zajímat ...

Pitt prý prozřel a nechce o svém soukromí šířit žádné informace. Podle lidí z jeho okolí se snaží dát dohromady, dořešit rozvod a péči o děti. Sám zůstat prý rozhodně nechce, jen hodlá lovit v jiných vodách.

Partnerku z branže už v žádném případě nechce. Tlak cítí i ze strany svých vlastních rodičů, pro které jsou jeho dva rozvody opravdu velkým zklamáním..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...