Hodina narození určuje vaši povahu!

V okamžiku zrození přijímáme energii, která nás pak ovlivňuje celý život!

Nejen 12 znamení zvěrokruhu, i přesný čas narození čili ascendent náš život zásadně ovlivní. Astrologie dělí každý den na dvanáct úseků po dvou hodinách. A přesná hodina vašeho narození má pak vliv na vaši povahu, talenty, vlastnosti. Jaká planeta vládne vám?

Také vás může zajímat ...

MERKUR
00:00–02:00

Lidé narození po půlnoci mají skvělé organizační schopnosti, rychlé uvažování, postřeh, a potřebu vše kontrolovat, rozhodovat a ovládat. Umějí dobře zacházet s penězi a jsou velmi pracovití. Bývají zahleděni do sebe, a neradi přijímají názory druhých. Tím můžou ztrácet své přátele a cítit se osamoceni.

VENUŠE
02:00–04:00

Zrozenci hodiny duchů zbožňují umění, hudbu a v lásce si cení věrnosti a oddanosti. Oceňují pohodlí a útulný domov. Jsou komunikativní, uznávají názory druhých a jsou ideální vyjednávači, kteří dokážou vést kolektiv. Neumí se smířit s porážkou. Přátelům důvěřují, ale když je zklamou, už si k nim nenajdou cestu.

MARS
04:00–06:00

Nočním ptákům vládne Mars. Jeho zrozenci jsou výjimečné osobnosti a vynikají v mnoha oborech. Získat si přátelé není pro ně problém, díky jejich družné povaze, jež vzbuzuje důvěru. Někdy bývají roztěkaní, když se snaží zvládnout více věcí najednou. V lásce potřebují silného člověka s pevnou vůlí.

NEPTUN
06:00–08:00

Lidé pod ochranou Neptuna jsou typická ranní ptáčata. Bývají duchovně naladění, mají ušlechtilou povahu, potřebu volnosti a rádi cestují. Jsou vnímaví, ale také vztahovační a podezřívaví. Své city dávají najevo a potřebují být ujišťováni o zpětné náklonnosti. V lásce se často dopouštějí nepochopitelných činů.

URAN
08:00–10:00

Uranovi chráněnci jsou příjemní, přátelští lidé. Nedají se ošálit žádnými falešnými řečmi. Jsou moudří, uvážliví a mají dobrý odhad na věci, které se jich týkají. Na své nepřátele se dívají pohrdavě, mají v sobě vnitřní jistotu, ale neprovokují. Řeší vše rádi cestou smíru, kde se řídí rozumem a jsou ochotni ke kompromisům.

SATURN
10:00–12:00

Saturnovi zrozenci mívají úspěšnou kariéru a velkou autoritu. V lásce jsou stálí a pozorní, ale bývají osamělí, neboť jejich čas pohltí práce. Mají pochopení pro druhé a pomáhají slabším. Jsou citliví i vznětliví, neradi cestují a těžce přijímají změny. Potřebují si být jisti bezpečným zázemím na dosah.

JUPITER
12:00–14:00

Ochráncem zrozenců poledního času je Jupiter. Tito lidé jsou všestranní, chápaví, dobře vycházejí s okolím a převládá u nich vlastní rozum nad radami druhých. Přátelé je často prosí o radu. Jsou skromní, spokojení a málokdy se pouštějí do hádek a rozepří. V lásce dávají přednost neobvyklým partnerům.

PLUTO
14:00–16:00

Lidé pod ochranou Pluta často pomáhají druhým a dokážou odhadnout vývoj situací. Jsou pečliví, pracovití a potřebují mít pevný řád. Nemají rádi lži a podvody, jsou poctiví a je na ně spolehnutí. V lásce jsou upřímní a stálí. Bývají sexy a v milostných vztazích dávají také přednost sexy partnerům.

VENUŠE
16:00–18:00

Lidem narozeným odpoledne vládne Venuše. Jsou velmi přitažliví, nezáludní a mají pevné zásady. Nesnášejí stereotyp, jsou vynalézaví a neustále něco zlepšují. V životě létají z extrému do extrému. Buď se jim skvěle daří, nebo mají smůlu. Jsou romanticky založeni. Vždycky přesně vědí, po kom touží.

MERKUR
18:00–20:00

Pro citlivé chráněnce Merkura je zásadní jejich zdraví a práce, kde si jich budou vážit. Jejich výřečnost je nadprůměrná. Mají široký obzor a udržují si přehled o všem, co je zajímá. Snadno u nich převládá pocit osamocení a nepochopení. Jsou velmi inteligentní a imponuje jim, když sklízejí obdiv ostatních.

SLUNCE
20:00–22:00

Těmto lidem vládne samo Slunce. Jsou tvořiví, komunikativní a jejich hlavním rysem je náladovost. Dokážou přejít v mžiku od naprosté letargie až po nečekané výbuchy hněvu. Nesnášejí samotu a nejdůležitější je pro ně vášeň, láska a děti. Už odmala dokážou flirtovat a snadno se zamilovávají.

MĚSÍC
22:00–24:00

Lidem narozeným v čase před půlnocí panuje Měsíc. Jsou citliví, intuitivní, tvořiví a rádi se o všechny starají. Rodina je pro ně nejdůležitější ze všeho. Pokud je někdo vyprovokuje, jsou bojovní. Nedostatek sebedůvěry jim dělá ve vztahu potíže. Mají velkou fantazii, a díky ní jsou vztahovační, podezřívaví a žárliví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...