Holanová radí: Karle, neprodávej roubenku!

Své přání ke zdraví Mistra Karla Gotta (78) prozradila zpěvačka Marcela Holanová (66). Vždyť právě s ním nazpívala před třiceti lety svůj největší hit, duet Čau, lásko! Není tedy divu, že i teď přichází se svou troškou do mlýna.

Má totiž svou milovanou chaloupku jen několik kilometrů od Doubice v Českém Švýcarsku, kde si loni Karel stavěl svoji proslavenou luxusní roubenku, kam začali jezdit jeho fanoušci pozorovat, jak se práce zdárně vyvíjí a vyhlíželi svého idola. Jenže Mistr pochopil, že by tam stejně neměl žádné soukromí a rozhodl se roubenku prodat.

Marcela mu ale vzkazuje: „Karle, neprodávej!“ Zdejší ovzduší má totiž blahodárný vliv na zdraví. Když sem totiž se synem a s bývalým manželem Karlem Šípem (72) pravidelně jezdívali, nebyli prý nikdy nemocní. „Protože tady na severu je vlhko a to je hrozně dobrý na dýchání,“ prohlašuje léčitelka Holanová.

A fakt je, že v posledních měsících Gott opakovaně zápolí s dýchacími obtížemi, na kterých má pražský vzduch jistě svůj podíl. Takže Karle, jezdi na tu roubenku.

Také vás může zajímat ...

Je tam zdravý vzduch a taky tvá kamarádka Marcela!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...