Huntuje si tělo?

Drží drastickou dietu. Oblíbená zpěvačka Monika Absolonová (43) přiznala, že za poslední týden zhubla hned tři kilogramy.

Říká, že pro některé je to sice málo, pro ni ale osobní vítězství. Většinou totiž nemá tak pevnou vůli, aby dokázala tak rychle shodit přebytečná kila. Tentokrát ale údajně našla dietu, která skutečně funguje.

Také vás může zajímat ...

Jde o takzvaný přerušovaný půst, při němž osm hodin denně může jíst a šestnáct hodin jenom pije, a to buď vodu, čaj nebo kávu. K tomu také aspoň třicet minut denně cvičí. A váha jde skutečně dolů. Která žena by za takové výsledky nebyla ráda?

Není sama se sebou spokojená?

Podle odborníků ovšem nejde vůbec o zdravé hubnutí. To, co za sedm dní shodila, je podle nich až příliš. Zpěvačka má tak údajně nakročeno nejen k jo-jo efektu, jak se říká situaci, kdy člověk rychle ubude na váze a pak ještě rychleji všechno nabere zase zpátky, ale také k tomu, aby si zničila zdraví.

Člověk se má stravovat hlavně pravidelně, trápit tělo hlady šestnáct hodin denně mu vůbec neprospívá. A na to může doplatit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...