Hvězda Ulice Brodská se chystá tvrdě soudit! S kým?

Tohle si rázná herečka Tereza Brodská (50) prostě nenechá za žádnou cenu líbit. Měla přitom jenom předat cenu známému a odjet zase domů. Místo toho si v jednom klubu málem zlomila nohu.

„V momentě, kdy jsem se chystala jít popřát kamarádovi k jeho firemnímu jubileu na pódium, šlápla jsem do hluboké díry a jen jsem stihla vyjeknout bolestí,“ líčí nepříjemný zážitek Tereza.

Také vás může zajímat ...

Mezi pódiem a schodem se totiž ve tmě skrývala osmdesát centimetrů hluboká, ničím neoznačená díra. A právě do té zajela známá herečka nohou a odnesla si nepříjemný úraz. Kvůli němu teď leží doma a přichází tak o další případné lukrativní kšefty.

Poslední ránou pro Terezu bylo, že se jí noha zanítila. Na nic proto nečekala a začala jednat se svými právníky. „Paní Brodská už zahájila právní kroky a po podniku, kde se zranila, bude požadovat finanční náhradu,“ uvedl jeden z dobře informovaných zdrojů. Jak daleko je až schopná zajít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...