Hvězdou Ordinace se Rychlý stal úplnou náhodou!

Měl být jenom krátkým, téměř bezvýznamných zpestřením asi deseti dílů. Nakonec účinkuje herec Petr Rychlý (52) v nekonečné Ordinaci už dlouhých třináct let! Rozhodně si ale na takovou příležitost nemůže stěžovat.

Ačkoli spousta jeho kolegů na podobné role nadává, pořád jsou pro ně pravidelným příjmem, na který jen tak někde nenarazí. Jak to, že se primář Čestmír Mázl dokázal udržet v téhle rozjeté mašině tak dlouho? „Mázl začínal jako arogantní proutník, který měl být jenom zpestřením.

Také vás může zajímat ...

Byla to zpočátku jenom vedlejší role,“ prozradil o své nepostradatelné roli sám Petr. Vždyť spousta jeho fanynek si bez něho prostředí kamenické nemocnice neumí vůbec představit. Scenáristé by se ho tedy teď po takové době už jen velmi těžko zbavovali, i kdyby sami chtěli. Uvědomí si tak svérázný herec, jak důležitý je, a začne si diktovat podmínky?

To se musíme nechat překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...