Iva Hüttnerová: Syna stíhá policie

Krest Cibulkuv kalendar

Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Iva Hüttnerová (68) musí na stará kolena řešit problémy svého syna Matouše Rajmonta (44). Právě on je jednatelem agentury Hera, který pořádá společenské akce a kvůli ní ho stíhá policie.

Co se vlastně stalo? Matouš společně s druhým jednatelem Markem Hamanem měli mít na svědomí fiktivní obchody a krácení daní. Obvinění je ale opravdu vážné, protože měli stát okrást až o několik desítek milionů korun.

Také vás může zajímat ...

„K celé kauze bych rád uvedl, že svou vinu popírám a obvinění, které je tvořeno domněnkami bez opory v provedených důkazech, odmítám,“ svěřil se Matouš. Jaká je ale pravda? Skutečně neplatil daně? Herečka teď musí být strachy bez sebe, zda bude její syn odsouzen nebo ne.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...