Iva Hüttnerová: Syna stíhá policie

Krest Cibulkuv kalendar

Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Iva Hüttnerová (68) musí na stará kolena řešit problémy svého syna Matouše Rajmonta (44). Právě on je jednatelem agentury Hera, který pořádá společenské akce a kvůli ní ho stíhá policie.

Co se vlastně stalo? Matouš společně s druhým jednatelem Markem Hamanem měli mít na svědomí fiktivní obchody a krácení daní. Obvinění je ale opravdu vážné, protože měli stát okrást až o několik desítek milionů korun.

„K celé kauze bych rád uvedl, že svou vinu popírám a obvinění, které je tvořeno domněnkami bez opory v provedených důkazech, odmítám,“ svěřil se Matouš. Jaká je ale pravda? Skutečně neplatil daně? Herečka teď musí být strachy bez sebe, zda bude její syn odsouzen nebo ne.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...