Iva Janžurová přiznala velkou slabost!

Co si neodpustí?

Oblíbená herečka má velkou zálibu ve vínu.

Herečka IVA JANŽUROVÁ (75) by se měla po operaci srdce šetřit. Opak je ale pravdou. Svou oblíbenou cigaretu si neodepře a zálibu má i v alkoholu. Hlavně ve vínu.

„Piju ráda dobrá bílá i červená. Teď se rozhoduji, že chci ten krásný úsek života, který mě ještě čeká, prožít na takové lehké vlně,“ nechala se slyšet herečka, která si dokáže svůj oblíbený mok řádně vychutnat. Na nedávné ochutnávce vín degustovala známá herečka jako zkušená vinařka a přitom stále vypadala jako dáma plná šarmu a elegance.

Jak přiznala, víno si dopřává každý den už léta.

Také vás může zajímat ...

„Kdysi jsme založily spolek Dámy vína. Vždycky jsme si určily úkol, určitou odrůdu nebo oblast a k tomu si přizvaly lidi, kteří nám třeba udělali odborný výklad. To bylo nádherné a já se pořád snažím, abychom to znovu rozjely,“ prozradila vždy dobře naladěná herečka svá skrytá přání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...