Ivana Gottová: Cenzuruje mu úplně vše

Odřezává ho od lidí

Začalo to tím, že manželovi brala telefony a sama rozhodovala, s kým bude a nebude mluvit. Teď ale podle všeho IVANA (41) ještě přitvrdila. Přestože zlatému slavíkovi už se zase daří dobře, jeho žena v cenzuře pokračuje. Nedávno totiž prasklo, že současný management KARLA GOTTA (77) vedený právě jeho manželkou Ivanou zpěváka neinformuje o všech akcích a pracovních nabídkách, které mu chodí.

A platí to i o pozvánkách od dlouholetých přátel. „Zval jsem Karla na výstavu svých fotek ke svým 70. narozeninám, ale nedovola jsem se mu,“ postěžoval si nedávno známý fotograf MILOŠ SCHMIEDBERGER (69). A rozhodně není jediný.

Mistrovo telefonní číslo bylo už několikrát změněno a i blízcí kolegové či kamarádi se nyní musejí snažit Gotta kontaktovat oficiální cestou, tedy přes jeho management. Veškeré pracovní aktivity a komunikaci s okolím má nyní plně na starosti agentura Karel Gott Agency, kterou zpěvák nedávno přepsal za symbolickou jednu korunu právě na svou ženu.

Také vás může zajímat ...

Tu už před časem MILAN DROBNÝ (72) obvinil, že Gotta odřezává od lidí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...