Jak docílit krásných nehtů?

Péče o nehty je stejně důležité jako o vlasy či pleť. Věnujte jí alespoň jeden večer v týdnu a bohatě se vám odmění. Jak pevných a zdravě vypadajících nehtů docílíte?

Také vás může zajímat ...

Pokud máte ulámané a zažloutlé nehty, sice to možná nějakou dobu dokážete skrývat, ale dříve či později si toho začnou ostatní všímat. Existují ale způsoby, jak si s tím hravě poradit a pomoci k tomu mohou i naše dva tipy.

Citrónová lázeň

Nejprve do umyvadla napusťte teplou vodu a vymačkejte do ní půlku citrónu. Ruce nechte namáčet 2 až 3 minuty. Kůže kolem nehtů krásně změkne a půjde vám tak lépe odstranit.

Dokud jsou měkké i nehty, zapilujte si je do vaší oblíbené délky. Používejte pouze skleněný nebo papírový pilník. Kovový nehtům spíš škodí než pomáhá. Po zapilování se pusťte do nehtové kůžičky. Jestliže není dostatečně měkká, potřete si ji nehtovým olejem.

Medový zábal

Důležitou součástí péče o nehty je rovněž zábal. Nejlépe se na to hodí regenerační krém na ruce, ale můžete použít i obyčejný med smíchaný s trochou mléka.

Na natřené ruce si navlékněte bavlněné rukavice a deset minut je zahřívejte pod peřinou. Poté si ruce omyjte vlažnou vodou a ruce promažte například kokosovým olejem. Nechte vstřebat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama