Jak věštit budoucnost!

Toužíte nutně vědět, co všechno se stane a co vás čeká? Poradíme vám, jak na to!

Prožíváte zrovna nějakou náročnou životní zkoušku a potřebujete najít odpověď, co se stane a jak se máte rozhodnout? Zkuste nahlédnout do svého osudu a zjistěte, na co byste se měla připravit!

Lidé touží svou budoucnost znát už od pradávna. Ve starověku se věštilo různými způsoby. Například ze zvířecích vnitřností,
ve starověkém Římě někteří čarodějové věštili i z letu ptáků.

Také vás může zajímat ...

Pak se v 19. století dostala do módy tajemná křišťálová koule i nejrůznější karty. Vyšší společnost si často nechávala vykládat budoucnost z usazené kávové sedliny. Podívejte se, jak je možné věštit z dnešních metod.

Předpověď z run

Tajemné symboly, které označujeme jako runy, se vyvinuly z etruského písma v podhůří Alp, odkud se šířily. Severský mýtus říká, že je vytvořil sám bůh Odin. Původně se runy vyryté do kousků dřeva házely na plátno, potom se z nich vybíral konkrétní počet a ze zvolených run se dala číst budoucnost.

Můžete si hodit runy ve formě kamínků nebo je možné najít si věštbu z run na internetu. Jakmile si vyberete správný počet kamínků, zobrazí se vám předpověď.

Symboly v kávové sedlině

Během pití kávy myslete na svou otázku, která vás trápí, a kávová sedlina vám dá odpověď. Pak hrníčkem jemně zakružte a překlopte ho, aby se sedlina dostala na podšálek. Chvíli počkejte, až vše na podšálek steče, potom hrníček opatrně zvedněte.

Při samotném věštění postupujte od místa, kde bylo ouško hrnku, protože to symbolizuje osobu, které se věštba týká. Nahoře uvidíte nejbližší následující dny, dole zase vzdálenější budoucnost.

Křišťálová koule

Podívat se do křišťálové koule a vidět v ní výjevy z budoucnosti je už trochu vyšší level věštění. Věštecká koule má být přes den zakryta, protože by se na ni mělo dostávat jen měsíční světlo. Pokud patří vám, měla byste dbát na to, aby se jí nedotýkali cizí lidé.

Nejčastěji jsou v kouli vidět mraky, především začátečníci tak zobrazené výjevy vnímají. Dalším druhem jsou symboly: kříže, hvězdy a další. Jen zlomek lidí vidí v kouli zcela konkrétní obrazy.

Čáry na dlaních

Věští se z levé i pravé ruky – záleží na tom, která je u daného člověka dominantní. Zjistíte to spojením rukou, palec dominantní ruky je nahoře. Každá čára v dlani vypovídá o konkrétní oblasti života.

Čára života o životní síle a vitalitě (ne o délce života), čára o připravenosti na život a zodpovědnosti (ne všichni ji ovšem mají), čára srdce se pojí s emocemi a zdravím, čára hlavy mluví o inteligenci, schopnostech a prosazení sebe sama.

Kyvadlo, prosím, řekni mi…

Vypadá záhadně, ale přitom je základní věštění s ním docela jednoduché. Stačí vyslovit otázku, na niž se dá odpovědět ano–ne, chytit kyvadlo za řetízek a sledovat, jakým směrem se točí nebo pohybuje.

Může se točit po směru a proti směru hodinových ručiček nebo se může pohybovat vertikálně či horizontálně. Před samotným věštěním se tedy zeptejte „Jaký pohyb znamená ano?“ a „Jaký pohyb znamená ne?“. Tím si uděláte jasno.

JAK ČÍST Z KOSTEK?

Kostky jsou stejně magickým symbolem jako ostatní zmíněné předměty. K tomu, abyste odhalila svou budoucnost, stačí vzít tři hrací kostky a papír, na který nakreslíte kruh.

Otázku napište do tohoto kruhu. Odpověď najdete v součtu bodů na kostkách, které zůstaly v kruhu.

1– Stoprocentně ano. V této situaci musíte převzít iniciativu.

2– Stoprocentně ne. Nesnažte se řešit to tlačením na pilu.

3– Štěstí. Je to dobrá zpráva, změna situace k lepšímu.

4– Smůla. Je to nezdar, špatná zpráva, nepříjemná změna.

5– Dejte si pozor na zkratkovité jednání. Než něco uděláte, zjistěte si o problému víc.

6– Ztráta. Hrozí pomalé, vleklé řešení problému. Nové poznání.

7– Nepříjemnosti s lidmi v okolí. Čekají vás možné podrazy a pomluvy. Buďte opatrní.

8– Dejte si odstup. Přehodnoťte svůj postoj k této situaci.

9– Čeká vás nová láska. Může to být seznámení, či usmíření s někým, s kým jste rozděleni.

10– Štěstí. Nový začátek, lehkost, snadnost. Potvrzení, že jdete správnou cestou.

11– Neshody. Hrozí hádky, rozchod nebo odloučení.

12– Blíží se dobrá zpráva. Může se týkat i vašich financí. Bude se vám dařit.

13– Varování. Situace se nebude vyvíjet dobře, pozor na nepříjemné překvapení.

14– Čeká vás něco nového. Může jít o další blízké přátele, vztah či práci.

15– Neporušujte pravidla a jednejte podle svého nejlepšího svědomí.

16– Ještě vydržte. Čeká vás velký úspěch a radost, ale bude to ještě trochu trvat.

17– Dostanete novou finanční injekci, přilepšení. Klikatá cesta vás dovede ke štěstí.

18– Úspěch. Vaše přání se konečně vyplní, čeká vás vytoužené štěstí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama