Jaká vůně je na léto ta nejlepší?

Svěží citrusy

Říká se, že parfémy, které dominují citrusovými vůněmi, ubírají ženám na věku. A to dokonce až o šest let. Právě tyto vůně plné limetek, citronů, grepů či pomerančů vás dokážou dobít energií a elánem.

Také vás může zajímat ...

Proto je vhodné je používat především ve chvílích, kdy se chystáte na sportovní aktivity jako horskou túru nebo výlet do zoologické zahrady.

Květinová exotika

Květinové vůně jsou odjakživa vnímány jako romantická záležitost. Ideálně se hodí například na večerní posezení nebo schůzku ve dvou. Češky obecně tuhle vůni milují. Nejraději potom sáhnou do regálu pro parfémy v tónech růže a jasmínu.

Sladké letní ovoce

Ovocné vůně jsou určeny hlavně ženám. Převládají v nich tóny lesních plodů, malin či jahod. Používat je můžete kdykoli během dne a téměř ke každé příležitosti. Než parfém koupíte, vyzkoušejte si ho nejprve na kůži.

Vůně totiž může na každém vonět jinak. Takže to, co jste obdivovala na své kamarádce, vám zdaleka vonět nemusí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...