Jan Antonín Duchoslav se vrátil k přítelkyni

Prý se choval jako vůl

Jan Antonín Duchoslav

Nedávno jsme vás informovali, že představitel Vikiho Cabadaje z kultovní komedie Sněženky a Machři JAN ANTONÍN DUCHOSLAV (51) dostal od své o třiadvacet let mladší přítelkyně ŠÁRKY (28) na Vánoce kopačky.

Rozchod herec velmi těžce nesl. „Mrzí mě to hodně. Je to hrozně bolestivý a je to velký zklamání,“ nechal se tehdy slyšet Duchoslav s tím, že na nové známosti nemá ani pomyšlení.

Opět tokají

Také vás může zajímat ...

Neuplynul ani měsíc a Jan se Šárkou opět tokají jako zamilované hrdličky. Vzhledem k tomu, že ze vztahu odešla právě Šárka, nabízí se otázka, co ji přimělo vrátit se k herci zpět? Začal ji snad chybět mediální zájem, nebo ji zamilovaný Duchoslav tak dlouho prosil na kolenou k návratu, až se rozhodla ho vzít na milost? „Neptejte se mě na Šárku.

I Býk se může zachovat jako vůl,“ naráží herec na své znamení, v němž je narozený, a jediné, co byl k tomu ochoten ještě říct, bylo to, že nejde začít znovu, jen lze pokračovat jinak.

Snad to tentokrát vše pojmou lépe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...