Jan Antonín Duchoslav se vrátil k přítelkyni

Prý se choval jako vůl

Jan Antonín Duchoslav

Nedávno jsme vás informovali, že představitel Vikiho Cabadaje z kultovní komedie Sněženky a Machři JAN ANTONÍN DUCHOSLAV (51) dostal od své o třiadvacet let mladší přítelkyně ŠÁRKY (28) na Vánoce kopačky.

Rozchod herec velmi těžce nesl. „Mrzí mě to hodně. Je to hrozně bolestivý a je to velký zklamání,“ nechal se tehdy slyšet Duchoslav s tím, že na nové známosti nemá ani pomyšlení.

Opět tokají

Neuplynul ani měsíc a Jan se Šárkou opět tokají jako zamilované hrdličky. Vzhledem k tomu, že ze vztahu odešla právě Šárka, nabízí se otázka, co ji přimělo vrátit se k herci zpět? Začal ji snad chybět mediální zájem, nebo ji zamilovaný Duchoslav tak dlouho prosil na kolenou k návratu, až se rozhodla ho vzít na milost? „Neptejte se mě na Šárku.

Také vás může zajímat ...

I Býk se může zachovat jako vůl,“ naráží herec na své znamení, v němž je narozený, a jediné, co byl k tomu ochoten ještě říct, bylo to, že nejde začít znovu, jen lze pokračovat jinak.

Snad to tentokrát vše pojmou lépe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...