Jana Hlaváčová je trvale upoutaná na lůžko

S Luďkem tvoří divácky velmi oblíbený pár.

Podle posledních zpráv se opět zhoršil zdravotní stav jedné z nejlepších českých hereček Jany Hlaváčové (78). Její manžel, herec Luděk Munzar (83) přiznal, že už ji onemocnění trvale upoutalo na lůžko. Vyhlídka na zlepšení je patrně minimální.

Přitom byla herečka ještě poměrně nedávno vzorem vitality, hrála, vyučovala na DAMU, uváděla Kouzelnou školku. Cvičila a každé ráno si dávala studenou sprchu. Nemoci, v jejím případě Parkinsonova choroba a těžké deprese, si však nevybírají, i když se je Jana nějakou dobu pokoušela nebrat na vědomí.

Sestru Toničku si při předloňském natáčení dalších Básníků už nezahrála. „Přál bych si, aby byli všichni u nás v rodině zdraví. A věřte mi, že to teď hodně potřebujeme,“ povzdychl si Munzar, který sám přežil rakovinu a má vážné zdravotní problémy.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...