Jana Krausová je se silami v koncích

Herečku trápí potíže s maminkou

Jana Krausová.

Jako by už tak neměla herečka JANA KRAUSOVÁ (62) starostí víc než dost. Ke všem ostatním rodinným karambolům jí nyní přibyly ještě potíže s její maminkou HANOU DVOŘÁKOVOU (87), která si prošla těžkou nemocí.

Problémy s ní má Jana ve skutečnosti dokonce dva. Jedním je samotná nemoc, kterou odmítla blíže upřesnit. Druhým, pro Krausovou psychicky náročnějším problémem, je věčné dohadování s maminkou o jídlo, o potřebný odpočinek. Tedy skoro o všechno.

Jako malé dítě

Kvůli prodělané nemoci má paní Hana dodržovat velmi speciální jídelníček, jenže ho velmi ráda porušuje. A Janě tak nezbývá než být své mámě dozorem. Jenže dceřinu starostlivost paní Hana vnímá velmi nelibě a vznikají kvůli tomu mezi nimi spory.

Také vás může zajímat ...

„Tajně dělá věci, které dělat nemá, a schovává si jídlo, které nesmí, abych si toho nevšimla,“ prozrazuje o své vychytralé mamince herečka. Ta si stěžuje, že ji dcera pořád peskuje. Jana přitom o maminku nemá strach pro nic za nic.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...