Jana Krausová je se silami v koncích

Herečku trápí potíže s maminkou

Jana Krausová.

Jako by už tak neměla herečka JANA KRAUSOVÁ (62) starostí víc než dost. Ke všem ostatním rodinným karambolům jí nyní přibyly ještě potíže s její maminkou HANOU DVOŘÁKOVOU (87), která si prošla těžkou nemocí.

Problémy s ní má Jana ve skutečnosti dokonce dva. Jedním je samotná nemoc, kterou odmítla blíže upřesnit. Druhým, pro Krausovou psychicky náročnějším problémem, je věčné dohadování s maminkou o jídlo, o potřebný odpočinek. Tedy skoro o všechno.

Jako malé dítě

Kvůli prodělané nemoci má paní Hana dodržovat velmi speciální jídelníček, jenže ho velmi ráda porušuje. A Janě tak nezbývá než být své mámě dozorem. Jenže dceřinu starostlivost paní Hana vnímá velmi nelibě a vznikají kvůli tomu mezi nimi spory.

Také vás může zajímat ...

„Tajně dělá věci, které dělat nemá, a schovává si jídlo, které nesmí, abych si toho nevšimla,“ prozrazuje o své vychytralé mamince herečka. Ta si stěžuje, že ji dcera pořád peskuje. Jana přitom o maminku nemá strach pro nic za nic.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...