Je zahořklá. Už se nikdy nevdá!

Manželství pro ni není. Tohle ví určitě, třikrát to zkusila, vždy to absolutně zkrachovalo. Zařídila se tedy podle staré, známé zásady: třikrát a dost – ač ta patří spíš do oblasti trestního práva. Nikdy už se vdávat nemíní. Je to podle ní přežitek, který stojí spoustu peněz.

Trocha filozofie

Také vás může zajímat ...

„Myslím, že v dnešní době neexistuje manželství na celý život,“ uvažuje. „Možná to platilo v minulém a předminulém století, protože tehdy instituce manželství plnila funkce především společenské a ekonomické a lidé se často v manželském svazku cítili nešťastní, nenaplnění a zoufalí.

Ale odejít z něho nemohli. Dnes je to naštěstí jinak, lidé se mohou svobodně rozhodnout, jak dál,“ konstatuje hvězda muzikálu Jesus Christ Superstar. Ač zní její prohlášení logicky a připomíná úryvek z učebnice, ve skutečnosti z Báry spíš mluví zhrzená a ublížená žena. Žádný ze svazků jí nevydržel. Patrně zahořkla.

Láska vyprchala

Přesto se snaží tvrdit, že svá zkrachovalá manželství nepovažuje za tak docela nešťastná. „Jedno bylo hezké, druhé horší, třetí nádherné,“ vyjmenovává. „Každé mi něco dalo, každé mě obohatilo, formovalo a někam posunulo.“ Prvním manželem byl hudebník a truhlář Petr Jícha (57), jemuž porodila dvojčata Aničku a Marušku (28).

Zatímco v začátcích vztahu byl živitelem Petr a Bára si mu někdy musela říkat třeba i o peníze na svačinu, časem se karta obrátila, mladá žena ochutnala slávu, nebyla příliš často doma a manžel byl nucen pečovat o děti i o domácnost. Láska vyprchala. A objevil se charismatický architekt Jaromír Pizinger (65).

Z předchozích vztahů měl tři děti a šeptalo se o milionových dluzích.

Zamilovanou Báru nic nezastavilo, provdala se za něho a fešák jí po osmi letech utekl za jinou. „Měla jsem nejstrašnější stavy úzkosti. Nevylézala jsem z postele, měla jsem zatažené závěsy. Po týdnu mně bylo jasné, že tohle nezvládnu,“ vzpomíná. Třetímu choti, Petru Polákovi (41), o šestnáct let mladšímu, porodila Theodora (11).

Žádnému už nemůže říct ANO

Kdekdo zpěvačku varoval před věkovým rozdílem, a právě ten byl důvodem i třetího krachu. „Cítila jsem absolutní nezájem, opovržení, zklamání,“ říká Bára. A žádná čtvrtá svatba nebude. Ač je o ni v řadách mužů stále zájem, Bára už prý žádnému z nich neuvěří natolik, aby mu řekla ANO.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...