Její dcera bojuje sama se sebou

Ačkoli na sociálních sítích působí spokojeně, žije si v luxusu a užívá si, ve skutečnost prožívá herečka a zpěvačka Mariana Prachařová (26) velký boj sama se sebou.

A ačkoli má na své straně kamarády a také maminku Danu Batulkovou (62), na kterou se může vždy obrátit, i tak cítí, že prohrává. Není spokojená se svým tělem a i když dělá vše proto, aby to bylo naopak, stále se jí to ne úplně daří. V minulosti se prý dokonce dostala na svou výšku na extrémní váhu, z čehož viní alkohol.

Také vás může zajímat ...

„Měla jsem divoké období, blbě jedla, málo spala, nehýbala se a prostě dost chlastala,“ přiznala herečka, která se dokonce ve svém nejhorším období úplně stranila společnosti. „Jsem teď spokojená? Jsem šťastná? Ne úplně,“ pokračovala ve zpovědi na sociální síti.

Velkou oporou je jí její maminka

A dost možná tak v nejbližších týdnech bude hodně času trávit se svou maminkou, respektive Batulková se o to asi minimálně pokusí. Není totiž žádným tajemstvím, jak moc je fixovaná na rodinu, a pokud si přečetla dceřino vyjádření na internetu, jakože asi ano, nejspíš jí teď bude chtít být co nejvíc nablízku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...