Jiří Krampol: Doplatil na prostořekost

Nechce vypadat jako nerudný dědek

Jiří Krampol.

Herec JIŘÍ KRAMPOL (78) nikdy nepatřil mezi ty, kteří by se báli vyjádřit svůj názor na cokoli. A protože je vtipný, jeho glosy patří vždy k těm oblíbeným, které kolují. Teď se ale herec a vášnivý vypravěč vtipů rozhodl, že na jakékoli komentáře týkající se politické situace či ožehavých společenských témat uvalí nekompromisní embargo.

Rozhodl se tak kvůli kritice za své extrémní komentáře k uprchlické krizi. „Kamarád mě varoval, že takhle působím jako nerudný dědek, který si pořád na něco stěžuje,“ přiznal Krampol s tím, že ho přesvědčil i nedávný případ moderátora JANA KRAUSE (63), který si to u mnohých hodně zavařil, když do svého pořadu pozval odpůrce MILOŠE ZEMANA (72).

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...