Jiří Langmajer: Mezi bratry to pořádně vře

Nenechá si pomoct

Ačkoli jsou herci LUKÁŠ (36) a JIŘÍ (51) LANGMAJEROVI bratři, rozhodně se tak k sobě nechovají. Jejich vztah je zřejmě natolik nepřátelský, že by Lukáš prý nikdy svého bratra nepožádal o přímluvu v divadle nebo u filmu. „Nic netočím, nikdo mě nechce. Tak nastupuji do firmy, kde budu rozvážet věci,“ přiznal Lukáš.

Je příliš tvrdohlavý

„Snad přestane mít pocit, že všechno zvládne sám a že je ostuda se na něco zeptat anebo táhnout tu káru chvíli s někým společně,“ vyjádřil se na adresu svého mladšího bratra Jiří. I když chce, aby se zase k sobě chovali jako bráchové, Lukáš je zásadně proti. S bratrem nechce ani mluvit. Raději tak bude rozvážet zboží, než aby si nechal od bratra pomoct. Závidí mu snad jeho kariéru?

I on by mohl být slavný, ale svou tvrdohlavostí toho rozhodně nedocílí.

Také vás může zajímat ...

Spíš naopak, pokud bude pořád tak paličatý, brány do hereckého světa by se mu mohly navždycky zavřít.

Lukáš Langmajer

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...