Jiřina Bohdalová: Pomáhala dceři lovit chlapy!

Snažila se dceři dohazovat zámožné elegány!

I když jsou slavné, chodí to u nich doma jako v obyčejné rodině. Matka Jiřina Bohdalová (86) by pro svou dceru Simonu Stašovou (62) chtěla jen to nejlepší. A to včetně ideálního partnera. Po letech Stašová prozradila, že jí matka dohazovala dokonce nápadníky! „Chtěla mi vybrat nějakého hodného a staršího,“ vzpomíná.

Praktická Jiřina už viděla dceru v náručí zabezpečeného zkušeného elegána. Simona si ale vždy prosadila svou. Dohazovaní muži jí prý nepřišli špatní, ale jiskra nepřeskočila. I když se třikrát rozváděla, Bohdalová jí už pak do vztahů nemluvila.

Prvním manželem Stašové byl Pavel Trávníček (66). S druhým, profesorem italštiny Eusebiem Ciccottim (60) má syna Marka (30). Potřetí si vzala herce Pavla Skřípala (61) a s ním má syna Vojtu (22). Kde by asi dneska byla, kdyby tenkrát maminku poslechla?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...