Jitka Čvančarová: Všichni na ni musejí čekat!

Má to tak prostě dané

Svým kolegům prý občas málem přivodí infarkt

Nedávno vyšlo najevo, že JITKA ČVANČAROVÁ (39) prý občas dohání své kolegy doslova k šílenství. Do práce totiž chodí zásadně na poslední chvíli a nechává všechny netrpělivě čekat. Není ničím výjimečným, když herečka dorazí dokonce pozdě.

Z její strany se ale rozhodně prý nejed ná o nějaké manýry, nebo dokonce naschvály, jen to má prostě v sobě takhle nastavené.

Zvládá to

Také vás může zajímat ...

„Mám ráda, když není tok energie přerušován a pořád plyne,“ vysvětluje Čvan čarová, proč v poklusu dorazí třeba 10 minut před představením. Ale jiní její kolegové potvrzují, že přípravu stíhá opravdu během okamžiku, jen pro mnohé jsou její příchody ale prý mnohdy infarktové. Jako kdyby to ale bylo ve světě umělců něco zvláštního. neubránil .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...