Josef Dvořák: Vleklé tahanice o peníze!

Ústní dohoda neplatí?

Jája Dvořáková a Josef Dvořák

Nejslavnějšímu českému vodníkovi JOSEFU DVOŘÁKOVI (75) dluží Branické divadlo, jež loni po pětileté rekonstrukci otevřelo, pěkný balík peněz. „Měli jsme radost. Hned jsme se s novým vedením domluvili, že tady b u – deme hrát S pydlou v zádech,“ řekla JÁJA DVOŘÁKOVÁ (73), která se svým mužem vede Divadelní společnost Josefa Dvořáka. Částka se podle herečky měla vyšplhat až na 127 000 korun.

„Nedostali jsme zaplaceno za tři měsíce a mé urgence nebral nikdo vážně. Došlo to tak daleko, že jsem musela zrušit vyprodané představení,“ vysvětlila Jája. Vedení Branického divadla nejdříve mlčelo. Ředitel VÁCLAV ČÍŽKOVSKÝ (52) se ozval až ve chvíli, kdy si Dvořákovi postěžovali médiím. „To je nesmysl, že nemá zaplaceno!

Už v březnu dostali zálohu 20 000,“ řekl Čížkovský a dodal, že Dvořákovi požadují vyšší částku, než byla ta, na níž se původně shodli. Nehraje 14 000 korun „Domluva zněla jasně – za jedno představení divadlo zaplatí 35 000 korun včetně DPH,“ hájí se Čížkovský s tím, že dvě představení divadlo uhradilo. Podle něho navíc manželé neposlali všechny potřebné podklady.

Také vás může zajímat ...

„Řekl jsem, že až bude vše v pořádku, zaplatíme i třetí představení,“ vysvětluje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...