Kdy se cítila nejvíce sama?

Zpěvačka Marie Rottrová (76) se svěřila, že si ve svém životě prožila okamžiky, kdy jí svírala hluboká samota. Zřejmě nejhorším, co ji potkalo byla smrt milované maminky. Ta ji prý ve všem vždy podporovala a dobře jí radila.

Také vás může zajímat ...

Když jí maminka navždy opustila, přišla prý na Marii těžká krize. Měla pocit, že najednou kráčí životem úplně sama a zmocňovala se jí úzkost. „Samozřejmě jsem měla syny, ale první člověk, kterému jsem volala, byla maminka,“ vysvětlila Rottrová s tím, že tehdy jí došlo, že si musí někoho najít, aby mohla být znovu šťastná.

Dlouho ale podle svých slov úspěšná nebyla a začala propadat beznaději, že jedinou její láskou až do smrti bude publikum. Když už se ale zdála být situace zoufalá, objevil se Milan Říha (61).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...