Když chlap nežárlí, tak podle Krainové prý nemiluje!

Blonďatá modelka Simona Krainová (44), která nedávno změnila dlouhou hřívu na ofinu s kratšími vlasy, žije s manželem podnikatelem a milionářem Karlem Vágne- rem (41) už sedm let. Vztah mají ale jiný než jiné páry.

Čím se liší? „Když chlap nežárlí, tak nemiluje,“ filozofuje Simona. Karel jí neustále dává najevo, že je jeho bohyní, a prohlásil, že když ji vidí někde vyfocenou ve spodním prádle, nejradši by ji svlékl celou. Prý si spolu naprosto otevřeně a bez obalu říkají, když jeden z nich potká někoho nového a zajímavého.

Také vás může zajímat ...

Dokonce jí ani nevadí, že si její manžel místo spánku píše s někým píšu jiným celou noc zprávy.

Jak dlouho tohle může fungovat?

Obula se do slavného tchána

O tom, že jim to spolu klape, ale Simona vůbec nepochybuje a zarytě svého manžela brání a všude ho vychvaluje do nebes i za cenu rodinných rozepří a pomluv. „Imponuje mi, že na prvním místě jsou pro mého muže naše dvě děti a já. Na rozdíl od tchána, který se má velmi rád a vždy upřednostňoval vlastní kariéru a pěkné ženy. On je prostě sebeláska veliká,“ srovnává Simona manžela Karla jr.

s jeho slavným otcem, hudebníkem Karlem Vágnerem (75), který byl ženatý už třikrát. Její Karel se prostě vymkl z vágnerovského klanu.

Neuškodila si tímto prohlášením Simona?

Ani role v seriálu jí není cizí.

Sáhla si na samé dno

Měla opravdu namále! Vše nechala dojít tak daleko, že jí hrozil kolaps. „Každou chvíli jsem brala antibiotika, protože mi nebylo dobře. Doktoři zjistili, že mám oslabenou imunitu, a doporučili mi, abych zvolnila to vražedné tempo,“ líčila Simona rady lékařů. Přes prázdniny sice relaxovala, ale od podzimu se zase vrhla naplno do práce.

Do toho prodělala silný zánět v oku a týdny musela nosit černé brýle. Dobře ví, že chyba je v ní, protože neumí odmítnout žádnou nabídku.

Bude se víc šetřit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...