Když se Sean Penn ráno pohádal se ženou, byly jeho herecké výkony k ničemu!

Vzali se až v době, kdy se jim už postupně narodily dvě děti!

Do vztahu vstupovala herecká dvojice Sean Penn (59) a Robin Wright (53) už jako rozvedení lidé. Věděli tedy, co všechno manželství obnáší dobrého nebo špatného. Zvládali to se střídavými úspěchy téměř dvacet let.

Nejen v mládí patřil hollywoodský herec Sean Penn (59) k těm největším bouřlivákům. Jako rebel vždycky i vypadal a jeho chování tomu odpovídalo. Nebylo divu, že si jako první životní partnerku vybral podobnou rebelku a provokatérku: zpěvačku Madonnu (61). Jejich manželství bylo plné dramatických situací a některé z nich dokonce musela řešit i policie!

Také vás může zajímat ...

Hodně hlasitý vztah

S Madonnou se Sean seznámil při natáčení klipu k písničce Material Girl. Sám herec konstatoval: „Naše manželství bylo opravdu hlasité.“ Faktem je, že bulvární novináři měli o čem psát. A měli na Seana taky pořádnou pifku, protože on je neměl moc rád. Fyzicky je napadal. Extrémním případem bylo, když jednoho fotografa přistihl ve svém hotelovém pokoji v devátém patře.

Vytáhl ho na balkón a tam ho pověsil za kotníky hlavou dolů! Svoji výbušnou povahu ovšem uplatňoval i na Madonně. Jednou jí dokonce celou noc vyslýchal přivázanou k židli a napadl ji baseballovou pálkou. Bylo jasné, že takovéto manželství nemůže dlouho vydržet. Rozvedli se v roce 1989, ale Sean dlouho sám nezůstal.

Brzy po rozvodu se seznámil s hereckou kolegyní Robin Wright.

Do manželství nespěchali

Robin proslavily v 80. letech televizní seriály a pohádka Princezna Nevěsta. Její nejslavnější filmovou rolí se ale stala životní partnerka hlavního hrdiny ve filmu Forrest Gump. V té době nejenže už žila se Seanem Pennem, ale měli spolu dokonce dceru a syna. Na manželství si ale musela blonďatá herečka počkat až do roku 1996.

Ani ona, ani Sean do oficiálního svazku nijak nespěchali – také Robin měla totiž špatnou zkušenost ze svého dva roky trvajícího manželství s hercem Danem Witherspoonem (+56). Do Seana byla Robin opravdu zamilovaná a přijala i jeho příjmení. Ve filmech z 90. let ji v titulcích najdeme vždy jako Robin Wright Penn. Nejprve to možná opravdu byla pro oba dva idylka.

„Manželství není nic snadného, ale po většinu času je to skvělé,“ tvrdil Sean v roce 1997. Rozpory měla dvojice už před svatbou, třeba ohledně jména, které chtěl herec vybrat pro svého syna. Přál si, aby se chlapec jmenoval Steak podle jeho oblíbené pochoutky. To mu Robin vymluvila, ale stejně si v něčem herec prosadil svou.

Pojmenoval totiž syna podle svého oblíbeného herce Dennise Hoppera (+74).

Rozvod vyšel až do třetice

Jako v každém manželství se postupně projevovaly problémy, Sean a Robin se je ale vždy snažili řešit. Prošli si i tragédiemi, které je spíše spojily, jako když požár zachvátil jejich luxusní sídlo v Malibu. Domácí hádky se negativně projevovaly i na Seanových hereckých výkonech.

Režisér John Cassavetes (+59), který s hercem pracoval, doslova řekl: „Začátek a konec každého dne je o tom, jak spolu Sean a Robin vycházejí. Pokud mají špatné ráno, Seana to vždycky rozhodí.“ V prosinci roku 2007 došla trpělivost Seannovi. Podal žádost o rozvod a manželé byli oficiálně odloučeni, ještě než proběhl soud. Důvodem měly být nepřekonatelné neshody.

Sean si to ale nakonec rozmyslel a žádost stáhl. Rok nato si celou proceduru zopakovala i Robin: také se nejprve chtěla rozvést a potom žádost zrušila. „Vyšlo“ to až do třetice, kdy se konečně na důstojném rozvodu shodli oba dva. Stalo se tak v červenci a Sean se s Robin dohodl jak na rozdělení majetku, tak na péči o dospívající děti.

Herečka pak předloni vstoupila do manželství znovu, tentokrát s francouzským manažerem módního domu Saint Laurent – pikantní je, že Clement Giradeut (35) je o osmnáct roků mladší než ona!

Stáhla svoje obvinění a tím ho uchránila před vězením!

Mnoho nechybělo a Sean Penn si pobyt ve vězení kvůli své první ženě zopakoval. Poté, co mu soud napařil dva měsíce vězení za napadení různých lidí (většinou kvůli žárlivosti), hrozilo, že tentokrát dostane tvrdší trest. Poté, co se opil a vtrhl do ložnice Madonny, držel jí v zajetí, vyslýchal jí a bil. Uplakaná a zakrvácená zpěvačka pak šla vše oznámit na policii.

Později ovšem své obvinění stáhla, což bylo pro Seana štěstí; jinak by tentokrát byl pobyt za mřížemi mnohem delší!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...