Klára Cibulková: Diváci ji šikanují

Nemají soukromý život

Klára Cibulková.

Když herečka KLÁRA CIBULKOVÁ (41) dostala před pár lety nabídku na roli v jednom z nejsledovanějších českých seriálů Ordinace v růžové zahradě, řešila zřejmě hlavně pozitiva, která to sebou přináší. Pravidelný příjem je pro herce v tomto nejistém povolání výhra.

To nejhorší však na Kláru alias doktorku Andreu Blechovou, která rozvrátila manželství, teprve čekalo, když ji skalní diváci seriálu začali poznávat na ulici a slovně ji napadat. Nemají prý soukromý život Kvůli záporné roli Cibulková zakusila doslova šikanu. „V té době mě slovně napadla jedna prodavačka, která na mě málem poštvala psa,“ postěžovala si herečka.

„Říkám si, jaký asi mají vlastní soukromý život, když s tím seriálovým se ztotožní do takové míry, že to mají potřebu řešit se mnou na ulici,“ podivuje se šokovaná Cibulková.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...