Kohoutová neumí být sama! Tak klofla kopii manžela?

Je to už skoro půl roku, co se hvězda seriálu Ordinace a čtvrté řady populární show Tvoje tvář má známý hlas Berenika Kohoutová (27) rozešla s manželem Pavlem Čechákem (43). Netrvalo ale dlouho a přišla na to, že být sama není žádný med.

Také vás může zajímat ...

„Musím říct, že na to úplně nejsem stavěný člověk. Já hrozně ráda sdílím. Mně být singl vlastně vadí,“ přiznala Berenika. A snaha si někoho za každou cenu najít se jí rozhodně nedá upřít. Mimo to, že se na place nekonečného seriálu potkává s po uši zamilovaným kolegou Milanem Peroutkou (28), se stále spekuluje o tom, že randí s jedním z mladých tanečníků imitační soutěže Lukášem Nechvátalem.

Na to se začaly na sociálních sítích objevovat její fotky s mužem v objetí, který se velmi nápadně podobá právě jejímu stále ještě manželovi Pavlovi. Jde snad právě o Lukáše? Nebo je na obzoru ještě někdo další? Jedno je jisté… Na návrat k bývalému manželovi Táni Vilhelmové (39) Pavlovi to už nevypadá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...