Konec dlouholeté nenávisti k synovi

Platí za velkého umělce, vyniká profesionalitou, ale v některých věcech nezná herec Petr Nárožný (81) bratra a je poměrně striktní. Bohužel to platí také v otázce opačné sexuální orientace. Se svým synem, který se netají náklonností pro muže, z toho důvodu dokonce několik let nemluvil.

Přiznání, že je gay, Nárožný nejprve vůbec nemohl zpracovat a svého syna dlouho odmítal pochopit. Dokonce se prý proslýchalo, že má v plánu svého potomka vydědit. Jenže rodičovská láska byla nakonec přece jen silnější.

Také vás může zajímat ...

Takže se mezi nimi prý konečně po tolika letech prolomily ledy. Nyní se se synem Petr Nárožný údajně nejen usmířil, ale dokonce spolu jezdí na dovolené, pravidelně se vídají a nedá se přehlédnout, že je herec na svého syna pyšný.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...