Kotvičník vás nabudí

Chcete mít nižší cholesterol, tlak a hladinu cukru v krvi? Být vitální a mít radost ze života? Řešením by mohl být kotvičník, nenápadná bylinka se žlutými kvítky, do které příroda ukryla netušenou sílu.

Povzbuzovač chuti na sex

Také vás může zajímat ...

Ne nadarmo se mu říká zelená viagra. Na rozdíl od té modré jen pro muže, se kotvičník hodí pro obě pohlaví, tedy i pro ženy! U mužů zvyšuje hladinu testosteronu v krvi, ženám zvyšuje hladinu estrogenu. Má také dobrý vliv na kvalitu a pohyblivost spermií.

Anabolikum i hubnutí

Kotvičník dobře znají sportovci jako přírodní, tudíž nezakázané anabolikum. Podporuje totiž růst a regeneraci svalové hmoty. Umí také poměrně rychle spalovat tuky, a to znamená, že vám pomůže zhubnout. Jen se k tomu musíte začít víc hýbat – chodit, jezdit na kole atd.

Srdce, játra, ledviny

Při pravidelném užívání dokáže kotvičník až o 30 % snížit hladinu cholesterolu, zlepší i krevní tlak a má dobrý vliv na léčbu srdeční ischemie a anginy pectoris. Spokojení mohou být diabetici, protože reguluje obsah cukru v krvi.

Blahodárně rovněž působí na funkci ledvin, léčí záněty močových cest a umí rozpustit močové kameny. Pročišťuje také játra.

Vitální senioři

Pravidelné popíjení čaje nebo odvaru z kotvičníku dokáže částečně navrátit oslabenou životní vitalitu seniorům. Po jejich užívání začnou znovu zvládat i náročnější práce a přestanou být mrzutí. Tahle rostlina totiž zlepšuje i náladu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...