Krásné vlasy s bylinkami

Řešíte problémy s vlasy jako je třeba lámavost, třepení nebo padání? Vyzkoušejte sílu bylin.

Jaké rostlinky pomáhají vlasům aby byly silnější, zdravější a zářivější?

Také vás může zajímat ...

Bazalka

Pokud bazalku jako bylinný oplach aplikujete na vlasy a vlasovou pokožku, působí protizánětlivě, posiluje vlasy proti lámavosti, zlepšuje cirkulaci ve vlasových folikulech, a tím podporuje růst vlasů.

Kořen lopuchu

Je bohatý na mastné kyseliny, proto se olej z lopuchu používá například i v kombinaci s jinými bylinkami proti padání vlasů. V kombinaci s rozmarýnem dokáže podpořit zdraví vlasové pokožky a růst pevnějších vlasů.

Pískavice

Podporuje cirkulaci a stimuluje růst vlasů. Semínka pískavice namočte přes noc do vody a pak namelte na jemnou pastu, kterou naneste přímo na vlasovou pokožku. Smíchat ji můžete i s hustým jogurtem, získáte tak navíc i kyselinu mléčnou. Masku nechte působit alespoň 30 minut, pak vlasy umyjte.

Kopřiva

Je na vypadávání vlasů účinné řešení, protože stimuluje vlasovou pokožku a zlepšuje proudění krve. Také posiluje vlasová vlákna. Kopřiva slouží jako prevence vypadávání vlasů, zmírňuje poškození a lámání vlasů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...