Kvůli čemu se trápí hvězda Ordinace?

Herečka Zlata Adamovská (60) je vždy upravená dáma, která stárne s noblesou. Přesto bojuje s tajemnou nesnází, která se může objevit v nejméně vhodné chvíli. Co je to za obtíž, která ji dokáže rozhodit?

„Jsem totiž alergik a moje pleť mi to často připomene atopickým ekzémem.“ Ekzém nesnáší líčení a make-up, jenže to v herecké profesi jaksi nejde. Proto se musela Zlata o svoji pleť starat už v mládí, když jako herečka začínala. Jenže tehdy žádná zvláštní kosmetika neexistovala, takže mnohdy musela stačit indulona.

Také vás může zajímat ...

Kdo poznal stejnou obtíž, jako má Zlata, ví, že to znamená nosit rukavice, jen co se trochu ochladí. Nemýt se moc teplou vodou. Neškrábat se, i když to hodně svědí. Dávat si pozor na výběr mýdla. Herečka už je ale zkušený pacient a ona i její vizážisté vědí, co je pro její pleť dobré. Chodí pravidelně na kosmetiku, ale přiznává, že tam spíš relaxuje.

Dokonce se párkrát stalo, že jim v křesle usnula.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama