Lábus se konečně utápí v penězích!

Trvalo to poměrně dlouho, ale přesto si herec a komik Jiří Lábus (68) přišel na své. Během své dlouholeté kariéry nebyl snad nikdy tak v kurzu jako teď. A náležitě si to umí užívat. Jen v loňském roce si vydělal díky čtyřem filmům téměř půl milionu korun! Díky tomu letos po boku svých kolegů sklízí ovace a také pořádný mamon.

Také vás může zajímat ...

Jirka totiž nepatří zrovna mezi ty, kteří by se v případě vyplácených honorářů za natáčecí dny drželi nějak zpátky. Právě naopak! Za jeden den je tak schopný shrábnout i 15 tisíc korun. Takže se už jedná o hodně slušnou částku.

Otázkou zůstává, jestli se teď nerozhodne pověsit celou kariéru na hřebíček. „Dovolenou a odpočinek sice plánuju, ale ještě nevím, kdy přesně. Mám zase další práci před sebou,“ nechal se slyšet. No, jak se říká: s jídlem roste chuť! Nepřežene to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...