Lejla Volkan Abbasová: ROK PO PORODU JE OPĚT V TOM!

Vypadá to, že čokoládová moderátorka LEJLA ABBASOVÁ (38) se ještě před čtyřicítkou dočká velké rodiny. Se svým tureckým přítelem VOLKANEM KAYNAKEM už má desetiměsíční dceru IMAN a nyní je opět těhotná. A nejen to, tentokrát čeká dvojčata! Abbasová se novinkou pochlubila teprve nyní, kdy už je v pátém měsíci, a přiznala, že ji zpráva o dalším těhotenství docela zaskočila. „Myslela jsem si, že zůstanu u těch dvou, přišlo to docela nečekaně,“ řekla moderátorka, která už má kromě dcery Iman také šestiletého syna DAVIDA z předchozího vztahu s bývalým ministrem a hudebníkem MICHAELEM KOCÁBEM (63).

Dvojčata s Turkem

Také vás může zajímat ...

Také těhotenství s dcerou Iman bylo pro Lejlu tehdy poněkud nečekanou novinkou. Se svým tureckým přítelem byla teprve na začátku vztahu, ačkoli už se předtím znali devět let. Volkan byl ale ženatý. Dnes už se však Abbasová může chlubit tím, že mu končí rozvodové řízení a že vychází dobře i se svou bývalou ženou EVOU.

Prý jsou spolu v častém kontaktu, a dokonce všichni společně oslavili jeho narozeniny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...