Leona Machálková: Všechno při starém: je pořád sama

Ach, ta Leona! Už tolik let je sama. Z jejích narážek lze soudit, že by si zpěvačka setkání s láskou přála. Ale vypadá to, že navzdory pokročilému věku neví, jak na to.

“Zatím je vše při starém,” prozradila, že i v novém roce jí stále chybí to nejzásadnější, tedy milující partner. Z následujících slov je cítit téměř zoufalství: “Jsem přátelská bytost a na nový vztah jsem naladěna,” prohlásila úspěšná žena.

Také vás může zajímat ...

A pokračovala: “Nevím, jak se to dělá, hledat někoho. Žiji, nikde se neizoluji.” Je tedy logické, že se ukázala na křtu knihy Haliny Pawlowské (64) s názvem Takhle jsem si to teda nepředstavovala. Protože ani Leona Machálková, partnerka zesnulého Bořka Šípka (†66), si to takhle nepředstavovala.

“Pozvánky na kafe mi od mužů chodí,” připustila blondýnka, že na nezájem pánů si stěžovat nemůže. Naznačila však, že obdivovatele odmítá, a kdyby ji nedej bože někdo oslovil a pozval na kávu na ulici, tak by ho hnala.

Šeptá se, že je Leona přehnaně kritická a že jejím vysokým nárokům sotva někdo vyhoví. Naději neztrácí. “Vše, co se má stát, má asi svůj vlastní čas,” domnívá se a čeká na toho pravého. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...