Ljuba Krbová při dovolených nasazuje krk!

Riskuje svůj holý život

Že by herečka omezila své cesty po světě? Ani náhodou!

Představitelka Aničky Liškové z nekonečného seriálu Ulice LJUBA KRBOVÁ (58) je známá jako vášnivá cestovatelka a fotografka. Pro dobrou fotku neváhá hodně riskovat. Jak ale sama přiznala, během dovolených, které nejčastěji tráví se svým manželem ONDŘEJEM NEFFEM (71), se to občas pořádně zvrtne.

Na Srí Lance ji málem uštkl smrtelně jedovatý had, kterého vyprovokovala k útoku, když na něj málem šlápla při hledání vhodného místa pro focení.

Nebyla to však zdaleka jediná chvíle, kdy jí šlo o holý život.

Málem ji rozdupal slon

Také vás může zajímat ...

V Botswaně zase prý jen tak tak unikla strašné smrti. Rozzuřený slon se za ní hnal v touze zašlapat ji do země poté, co ho vyděsil manželův velký objektiv. Zřejmě si ho spletl se zbraní. Statečná Krbová zůstala nehnutě stát a to jí zřejmě zachránilo život. „Věděla jsem, že nesmím utíkat, takže jsem zůstala stát a čekala jsem na svůj konec,“ uvedla Krbová. Vše ale naštěstí dobře dopadlo.

Útoky zvířat či nečekané reakce domorodců nejsou ale ničím, co by ji mohlo od jejích návštěv cizích zemí odradit.

Exotické destinace prý dávají jejímu životu smysl a cíl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...