Ljuba Krbová při dovolených nasazuje krk!

Riskuje svůj holý život

Že by herečka omezila své cesty po světě? Ani náhodou!

Představitelka Aničky Liškové z nekonečného seriálu Ulice LJUBA KRBOVÁ (58) je známá jako vášnivá cestovatelka a fotografka. Pro dobrou fotku neváhá hodně riskovat. Jak ale sama přiznala, během dovolených, které nejčastěji tráví se svým manželem ONDŘEJEM NEFFEM (71), se to občas pořádně zvrtne.

Na Srí Lance ji málem uštkl smrtelně jedovatý had, kterého vyprovokovala k útoku, když na něj málem šlápla při hledání vhodného místa pro focení.

Nebyla to však zdaleka jediná chvíle, kdy jí šlo o holý život.

Také vás může zajímat ...

Málem ji rozdupal slon

V Botswaně zase prý jen tak tak unikla strašné smrti. Rozzuřený slon se za ní hnal v touze zašlapat ji do země poté, co ho vyděsil manželův velký objektiv. Zřejmě si ho spletl se zbraní. Statečná Krbová zůstala nehnutě stát a to jí zřejmě zachránilo život. „Věděla jsem, že nesmím utíkat, takže jsem zůstala stát a čekala jsem na svůj konec,“ uvedla Krbová. Vše ale naštěstí dobře dopadlo.

Útoky zvířat či nečekané reakce domorodců nejsou ale ničím, co by ji mohlo od jejích návštěv cizích zemí odradit.

Exotické destinace prý dávají jejímu životu smysl a cíl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...