Ljuba Skořepová: Ostudný pohřeb!

Další rozloučení

Ljuba Skořepová.

Takové rozloučení s pozemským životem LUBA SKOŘEPOVÁ (†93) určitě nečekala. Přes 66 let byla členkou činohry pražského Národního divadla a ti, kdo ji znali, tvrdí, že pro toto divadlo doslova dýchala. Herečka, která se proslavila například jako cikánská manželka Aranka v seriálu Chalupáři, odešla do hvězdného nebe den před Štědrým dnem.

Jejím velkým přáním bylo, aby se poslední rozloučení uskutečnilo ve zlaté kapličce. Toto jí ale k překvapení mnohých Národní divadlo nesplnilo. Rozloučení s herečkou totiž proběhlo ve foyer divadla a chyběla i čestná stráž, což mnozí považovali za velmi nedůstojné. Navíc se do chodby nevešlo ani zdaleka tolik lidí, kolik se s herečkou chtělo na její poslední cestě rozloučit.

„Samozřejmě to mělo proběhnout na jevišti, a ne na chodbě,“ řekla BÁRA HRZÁNOVÁ (52). A kritikou nešetřili ani jiní.

Také vás může zajímat ...

Přátelé Luby se proto rozhodli zorganizovat další rozloučení v jejím rodném Náchodě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...