Lucie Bílá je po operaci očí!

Věděli jste, že slavná česká slavice Lucie Bílá (50) měla na očích pět plusových dioptrií, což je silná dalekozrakost? Brýle používala jen nablízko, hlavně na čtení, či vyrábění svých pověstných růženců.

Vždy pilně dbala na to, aby ji s brýlemi nikdo neviděl a jinak používala kontaktní čočky! Teď se ovšem odhodlala podstoupit zásadní změnu! Na zlínské klinice Gemini prodělala oční operaci, při níž jí byla implantována za pomoci laseru trifokální nitrooční čočka, která srovná vidění na blízko i na dálku. Takže teď má Lucie po letech zase bezvadný zrak a vidí ostře jako rys!

Také vás může zajímat ...

„To, že najednou zase úžasně vidím a mých pět dioptrií je fuč, považuji za absolutní zázrak,“ žasne Lucie. Přiznala, že laserovou operaci očí chtěla už dlouho, ale stále ji odkládala, protože se zákroku velmi bála. K rozhodnutí jí asi pomohla snaha být pro svého o 17 let mladšího milence Radka Filipiho (33) krásná a také čím dál tím mladší!

Teď může Lucie vyrábět své růžence a andělíčky pro fanoušky naprosto bez problémů.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...