Lucie Bílá se chce zalíbit všem!

Mluví i do politiky

Lucie Bílá.

Navenek sice Zlatá slavice LUCIE BÍLÁ (50) působí jako ztělesnění bezedné studnice lásky a ryzí bezelstnosti, ale její poslední výroky a chování svědčí o opaku.

Nepsaným pravidlem moudrých celebrit, jež si chtějí uchovat přízeň všech svých fanoušků, totiž zní, neplést se do politiky a nezapojovat se do žádných extrémních akcí. Tento typ prozíravosti žel naší slavici schází, protože už od revoluce veřejně vyjadřovala podporu politickým stranám.

Své sympatie ale měnila podle toho, nakolik jí byli lídři sympatičtí, čímž se zařadila k nejvíce názorově promiskuitním hvězdám showbyznysu.

Také vás může zajímat ...

Nejinak tomu bylo i v případě rasistických názorů. Před lety například Bílá, která je napůl Romka na veřejnosti hajlovala po boku DANIELA LANDY (48). Nedávno se pro změnu obula do romského hudebníka RADKA BANGY (34), který na protest proti vystoupení sympatizátora nacismu TOMÁŠE ORTELA (41) opustil sál při předávání hudebních cen Českého slavíka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...