Lucie Vondráčková: Svůdná až běda! Co na to chlapi?

Srší energií. Koupila dva domy blízko sebe za dvacet čtyři milionů, do jednoho z nich se nastěhovala, druhý je míněn coby letní kuchyně anebo pro návštěvy. Mimoto se chodí ukazovat do společnosti, a když to udělala naposled, všichni valili oči.

V centru Prahy se objevila v bílých šatech s holými zády, které toho odhalovaly až příliš, a nejen na zádech. Umělkyně je evidentně roztržitá a podprsenku si zapomněla doma – přítomní pánové tajili dech.

Také vás může zajímat ...

Dámy si naopak šeptaly, že tohle možná už ani není elegantní. Jenže krásná zpěvačka a maminka dvou chlapečků potřebuje ulovit hodně velkou rybu, pokud možno vlivnější a movitější než exmanžel Tomáš Plekanec (37), nynější partner tenistky Lucie Šafářové (33).

Využívá veškeré ženské zbraně, které má k dispozici. A jelikož Šafářová s Plekancem a dcerou Leontýnkou zahajovali výstavu jehličnanů, ani Lucie nechtěla zůstat stranou dění a strhla pozornost na sebe odvážnou róbou. Bohatí chlapíci, hlaste se! Nejraději sportovci, Lucie je na ně zatížená. Co takhle kupříkladu Dominik Hašek (55)? To by šlo, ne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...