Lucie Zedníčková: Sžírá ji velká nenávist! Muži kvůli ní pláčou

Známá se nestala díky filmu nebo seriálu, či snad své moderátorské roli, ale především díky nevlastnímu otci Pavlu Zedníčkovi (69). Kdyby s ním před šestadvaceti lety nemoderovala zábavný pořad Kufr, dnes by o ní asi nikdo nevěděl.

Vděčí tak tedy za svou kariéru právě otčímovi? Pak ale každého zarazí, proč se nenávidí až za hrob! Nemůžou si přijít na jméno Zatímco Pavel Zedníček nikdy nepřiznal, že by měl se svou nevlastní dcerou spory, pravdou je, že všechno mezi nimi v pořádku není a nikdy nebylo.

Také vás může zajímat ...

Lucie Zedníčková se Pavlovi už dlouhé roky vyhýbá jako čert kříži. Vidí to prý úplně každý. Přátelé, kolegové i příbuzní. Když se ale na jejich rodinou situaci někdo zeptá Zedníčka, tvrdí, že se s Lucií pravidelně navštěvuj a dokonce si hraje na nejlepšího dědečka na světě. Ostatní se tomu jen smějí.

Kde je tedy pravda?

Oficiálně nikdy žádný důvod jejich rozchodu nepadl, ovšem přátelé a známí mají jasno. Přelom v jejich vztahu nastal v roce 2001, kdy se Zedníček rozešel se svou partnerkou a Lucčinou maminkou Táňou Staudacherovou (72).

Údajně Zedníčkovi neodpustila fakt, že nechal ji i maminku na holičkách. A tento fakt mu údajně nedokozála po celých sedmnáct let odpustit. Ač dříve byli jako skutečný otec s dcerou, nehnuli se od sebe ani na krok, smáli se a dlouhé večery si povídali, na přelomu roku,je nedokázala spojit ani tragická smrt v rodině.

Zedníčkův synovec Jakub Zedníček (†27) totiž boural na dálnici D1 těsně po půlnoci. Údajně dostal smyk a ve vysoké rychlosti narazil do svodidel. Poté vystoupil z vozu a srazila ho dodávka. Jakmile se to Zedníček dozvěděl, prý se sesypal.

Podobně na tom byla u Lucie. Několik týdnů rodina držela smutek, nemohli se vzpamatovat z toho, že Jakub zemřel tak mladý. Nakonec to vypadalo, že se alespoň konečně Pavel s Lucií usmíří a moderátor zase bude moct vídat svá vnoučata. Ale nestalo se tak. A tak prý Zedníček své nevlastní dceři vyhlásil opravdovou válku.

Co ji doživotně poznamenalo?

Od té doby uplynulo už jedenáct měsíců a pokud jejich vztah byl dříve chladný až ledový, nyní mezi nimi prý panuje téměř žár. Tak moc se údajně nenávidí. Zedníček prý o Lucii prohlašuje, že ho schváleně připravila o nevlastní vnoučata Mikuláše (30) a Amélii (13), a že kdyby byla tak lidská, hodná a vstřícná, jak se pořád tváří, za ta léta by mu dokázala odpustit.

I někteří její bývalý přátelé tvrdí, že je neskutečně zákeřná a umí člověku ublížit. Jakmile ji někdo naštve, pomstí se mu a už navždycky ho bude nenávidět. Proč je ale taková? Poznamenalo ji snad to, že její biologický otec emigroval do Kanady a dlouhá léta se nestýkali? Zanevřela kvůli tomu na celý svět?

Neštěstí v lásce

Před dvěma lety se nechala slyšet, že muží jí nikdy nečím neimponovali. Občas se jí sice někdo líbil a tak s ním začala chodit, ale ve skutečenosti jí dotyčný začal zajímat až ve chvíli, kdy s ním byla déle než jeden měsíc. Její největší láskou, s nímž má také dvě děti, byl Vítek Pokorný (43).

Jenže nakonec mu utekla ke kolegovi Petru Štepánovi (43). Vztah jim vydržel sedm let a nakonec utekl k mladší ženě. Zedníčková však nikdy dlouho netruchlí. Jak muži přichází, tak i odchází. Nakonec si však polepšila. Našla si herce Jaroslava Matějku (38), který je o jedenáct let mladší! Nyní jsou spolu už čtvrtým rokem a stále jim to údajně klape.

Dokonce tak moc, že ignorují veškeré pozvánky na akce a oba jsou raději doma, jen v kruhu rodinném.

Co je její největší sen

Před třemi lety se zase dostala na vrchol slávy díky seriálu Přístav. Když však seriál skončil, téměř vzápětí dostala roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Zatímco ve filmech se jí příliš pozornosti nikdy nedostalo, zřejmě proto, že diváky nikdy příliš nenadchly, v seriálech doslova září.

Díky tomu, že si teď vydělá o dost peněz než dříve, také začala pomýšlet na stěhování. Doteď bydlí v malém bytě dva plus jedna a to je pro čtyřčlenou rodinu a psa poměrně nepohodlé bydlení. A tak začala snít o domu se zahradou. Problém je prý ovšem v tom, že se jí prý nedaří získat hypotéku. Je to velmi náročný a zdlouhavý proces a výsledek nikdy není jistý.

Někteří její přátelé tvrdí, že se chce přestěhovat hlavně kvůli svému otčímovi.

Nyní totiž ví, kde bydlí a jednou za čas za ní prý přijede s naději, že mu konečně otevře.

Usmíření nepřichází

Když prý ale nebude vědět, kde bydlí, nebude už jí nikdy zasahovat do života ani se vnucovat svými návštěvami. Válka, která nikdy neskončí. Tak se o vztahu Zedníčka s Lucií mluví dnes. Nikdo z rodiny už nedoufá, že by se někdy mohli usmířit. A to ani na smrtelné posteli. I její přátelé jí prý dodnes vyčítají, jak nespravedlivě se ke svému otci chová. Ale není to nic platné.

Lucie Zedníčková, ač na první pohled velmi sympatická žen a herečka, v sobě nese něco, co jí nedovolí odpouštět.

Odkopla svého bývalého

Přesto existují muži, kterým Zedníčková neskutečně imponuje. Jedním z nich je i Martin Zounar (51). Zedníčková totiž byla jeho první největší láska. A když se po letech znovu sešli, při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2, byl štěstím bez sebe. Prý si myslel, že by si k ní znovu vybojoval cestu. Snažil se, co to šlo. Jenže to se nestalo.

Herečka se totiž prý řídí známým heslem, které je dost pravdivé… A to, že dvakrát do stejné řeky nikdy nevstoupí…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama