Má skandálek s Trojanem

Upozorňovat na sebe, občas nevhodně, jde Emmě Smetaně na jedničku. Tentokrát si dala obzvlášť záležet. Jedná se o dokonce ještě daleko větší šok, než když se zjistilo, že se její dcera jmenuje Lennon Marlene Haj Smetana, a to už je co říci. Emma se zúčastnila společenské akce, z níž odešla s Josefem Trojanem (19), synem herce Ivana Trojana (56).

Nikam daleko nemířili, opřeli se o blízký dům, kde se objímali a všelijak se k sobě tulili. Jednu dobu byli dokonce i na zemi. Nic netušící Emmin partner Jordan Haj (31), kráčející rovněž z filmové premiéry, je míjel, aniž si dvojice všiml. Nevěra je dnes bohužel celkem všední záležitost, ale poblíž oficiálního partnera ji provozuje málokdo, tak daleko ani naše moderní doba ještě nedospěla.

Také vás může zajímat ...

Klobouk dolů, Emmo! Mladíček Trojan se ke kauze vyjádřil slovy: „Vlastně vůbec nevím, jak to vnímám. Občas se tomu směju, občas jsem z toho zoufalý.

Asi jsem to měl čekat, ale bylo to zmedializované neskutečným způsobem.“

Trojan je zoufalý

Zřejmě je jediný na světě, kdo si myslí, že když ulehne před Lucernou se zadanou ženou, která pracovala v televizi Nova, tak si toho nikdo nevšimne. „Jsem typ člověka, který moc často nechodí ven.

Jsem rád doma ve svém pokoji nebo někde s přáteli, v uzavřené společnosti, spíš v uzavřeném prostoru, protože jsem docela introvertní typ,“ pokračuje chlapec v úvahách.

Tady by se slušelo podotknout, že když se jednou za čas venku objeví, strhne se slušný poprask. „Je to zákeřný zásah zvenku,“ vyjádřil se k fotografiím, na nichž Trojan líbá Emmu na koleno, Jordan Haj. Pak dodal několik nesrozumitelných vět, například: „Ve chvíli, kdy ty seš si jistá, jak věci jsou, tak vlastně se tě to nemůže doopravdy moc dotknout.“ To řekl v televizi.

Přeloženo do lidské řeči to asi znamená, že tatínek malé Lennon (3) vidí události v úplně jiném světle, partnerku dobře zná a věří jí.

Vrhne se na jiného?

A tak vše nasvědčuje tomu, že vztah Emmy Smetany a Jordana Haje je v absolutním pořádku, ale to si pravděpodobně myslí jen oddaný Haj, jinak nikdo. Otázka, která trápí celou republiku, zní: Chodí Emma s o třináct let mladším Trojanem? Anebo se na další premiéře vrhne na jiného hocha? Uvidíme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...