Má vážné problémy s otěhotněním?

Patricie Pagáčová (31) je vdaná je už přes rok a bříško se herečce stále nerýsuje. Mohou za to její údajné problémy s početím? Proč je alergická na podobné otázky?

Dlouho se spekulovalo o tom, že zatímco manžel herečky, Tibor Pagáč (29), by o dítě moc stál, Patricii je přednější kariéra. Po odchodu ze seriálu Ulice se objevila coby porotkyně v Superstar, zasedla do poroty také v show Tvoje tvář má známý hlas a v současné době hraje v seriálu Sestřičky.

Také vás může zajímat ...

Práce má až nad hlavu, a na mateřství tak zcela pochopitelně nezbývá čas.

Opravdu je ale kariéra Pagáčové dražší než rodina? Nestojí za tím, že stále nemá dítě, spíš něco jiného? Vždyť nedávno uvedla, že věk na rodinu by už měla. Začátkem října herečka napsala na sociální sítě vzkaz svým fanouškům, který opět rozdmýchal spekulace kolem jejího těhotenství. „Už se mě nikdy na tu otázku neptejte.

Nevím, kdy budu těhotná, nevím, kdy budu mít miminko,“ spustila ostře.

Otázky ohledně těhotenství jsou podle ní naprosto nevhodné. Nikdy totiž dotyčný nemůže vědět, co žena prožívá a jestli třeba nemá nějaké zdravotní problémy. „Dotyčná za sebou může mít například potrat(y), takže si představte, jak pro ni může být otázka na dítě bolestivá,“ vysvětlovala herečka.

Chce tím snad naznačit, že je to i její případ? Dále uvedla, že pár se může o dítě snažit a nedaří se. Že by byl tohle případ známého páru? Do práce pak pravděpodobně utíká, aby nemusela myslet na své trápení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...