Mahulena Bočanová: Proč od ní chlapi utíkají?

Nového chlapa úzkostlivě tají. Anebo Mahulena Bočanová (51) všem lže a žádného chlapa nemá. Podle jejích kolegů má totiž s chlapy jeden velký problém. Chtějí ji mít jako milenku, ale k dlouhodobému žití a do domácnosti se prý nehodí. Což vlastně přiznala i sama herečka.

Nedávno si totiž postěžovala, že všichni chlapi chtějí upravené, sebevědomé a nezávislé ženy, ale pouze jako milenky.

Také vás může zajímat ...

Není žádná služka

Doma chtějí mít domácí puťku, která poslechne na slovo a bude denně uklízet a prát. A taková prý Bočanová rozhodně není. Proto o ní kolegové, ale i blízcí přátelé tvrdí, že ji muži obvykle brzy, nejpozději do pár měsíců opustí.

Jak je známo, Bočanová je velmi sebevědomá a samostatná žena a jen tak si od mužů rozhodně diktovat nenechá, natož aby jim dělala služku, uklízela nebo vařila.

Od nikoho si poroučet nenechá

Na to kvůli své dceři Márince (17) nemá ani čas. Proto pro muže znamená jen povyražení, které dřív e nebo později skončí. Otázka je, jestli jí to vyhovuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...