Mahulena Bočanová: V Ordinaci spolkla hořkou pilulku

Vypadá mladě, kromě toho je to atraktivní žena, která se obklopuje mladšími muži. Na rovinu: zkrátka si pořizuje o dost mladší milence. Proto jí také veselá historka z natáčení, týkající se jí samé, vyrazila dech.

Mahulena Bočanová si už dlouho přála účinkovat v seriálu Ordinace v růžové zahradě. A konečně se jí to splnilo, stala se doktorkou Darinou, posilou kamenické nemocnice. Jedním z jejích kolegů je pohledný Patrik Děrgel (30), z čehož se ohnivá Mahulena zaradovala.

Také vás může zajímat ...

Jak se ukázalo, byla skálopevně přesvědčena, že v seriálu s Patrikem vytvoří mileneckou dvojici. Nevadilo, že je zajíček o dvacet dva let mladší, na to je svůdná černovláska zvyklá ze života. „Rychle mi vysvětlili: Ne, ne, vy budete hrát jeho maminku, paní Bočanová,“ vypráví se smíchem nad svými nereálnými představami půvabná herečka.

„Člověk si vůbec neuvědomuje, že stárne, když je pořád obklopen mladými. Říkala jsem si, že asi vypadám dobře, když ke mně chtějí dát pěknýho Děrgela. A pak jsem se probrala,“ svěřuje se herečka, která svůj přehmat bere s humorem a dává ho k dobru ve společnosti.

Je ráda, že získala roli v Ordinaci, o které dlouho snila. Že tam hraje maminku místo milenky, s tím se snadno smířila. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...