Manžel na ni vůbec nežárlí

Strávit více než čtyřicet let po boku jednoho muže není pro žádnou ženu jednoduchý úkol. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Jana Paulová (65) to ale dokázala a dokonce tvrdí, že jim to doma s Milanem Svobodou (68) stále klape.

Doufá, že si od ní konečně odpočine?

„Máme se fakt hodně rádi,“ říká. Zvláštní ale je, že Milan na svou manželku vůbec nežárlí. A to ani v okamžiku, kdy tráví čas s jinými muži. Že by snad byl opravdu tak tolerantní člověk a společně s Janou si za společné roky vybudovali tak velkou důvěru, a nebo v tom je něco jiného? Třeba dává herečce tolik svobody proto, aby měl i on sám čas pro sebe a nebyl pod jejím dohledem.

Také vás může zajímat ...

Že by snad před svou manželkou něco, nebo dokonce někoho skrýval a vyhovuje mu tak, že spolu netráví tolik času?

Pokud ano, pak pro něj musela být uplynulá karanténa hotovým utrpením a možná už netrpělivě vyhlíží okamžik, kdy se Paulová znovu vydá na nějakou ze svých dobrodružných cest

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama