Manžel opustil Vondráčkovou i jejich syny. Vrátí se ještě?

Bude je teď dělit více než hodina letu. Hokejista Tomáš Plekanec (35) musel kvůli práci odjet do Toronta a svou rodinu v Montrealu bez váhání opustil.

Také vás může zajímat ...

Je za tím skutečně jen změna hokejového mužstva, nebo je v tom jiná žena a známý hokejista jen hledá záminku, jak co nejlépe skloubit existenci spolehlivé manželky, zpěvačky Lucie Vondráčkové (37), a utajené sexy milenky? I tak se ale Tomáš bude muset kolem sebe stále rozhlížet, protože obě kanadská velkoměsta jsou od sebe letadlem co by kamenem dohodil.

„Je dobře, že to budou mít blízko. Je to hodina letu, takže když budou chtít, mohou za mnou přiletět,“ zvažuje Tomáš, který si zároveň libuje, že díky odloučení se lépe soustředí. Jak ale bude snášet jeho pracovní nabídku Lucka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...